fbpx
en lv ru

+371 6 777 14 00

Rezervēt Rezervēt tūlīt

Baltic Beach Hotel & SPA Partneri

Mēs vēlamies Jūs iepazīstināt ar mūsu partneriem. Jūs varat uzzināt vairāk par katru pakalpojumu zemāk un apmeklēt viņus mūsu viesnīcā.

Partneri

Jewelry boutique JEFF

Rotājumu boutique JEFF piedāva augstās kvalitātes juvelierizstrādājumus, bižuteriju un aksesuārus no Eiropas ražotājiem. Mēs iepriecināsim jūs ar patīkamām cenām un lielisku izstrādājumu klāstu. JEFF – pieejama greznība. Kontakti: info@jeff.lv, ±37126800418.

Partneri

Era Esthetic

ERA ESTHETIC ir starptautiskais estētiskās un lāzermedicīnas klīniku tīkls, kas darbojas Lietuvā, Latvijā, Vācijā. ERA ESTHETIC piedāvā zelta standartus ādas ārstēšanā un atjaunošanā – jaunākās lāzertehnoloģijas, efektīvākās aparātprocedūras estētiskajā medicīnā un drošākās injekciju metodes. Klīnikā Era Esthetic strādā pieredzējuši speciālisti, kompetenti, uzmanīgi dermatologi un kosmetologi. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas, mūsu komanda izvēlās efektīvākos un piemērotos risinājumus klientu ādas veselībai un skaistumam.

Partneri

Pallas Clinic

Integratīvās medicīnas klīnika, lieliska vieta pacientiem, lai uzlabotu vispārējo veselību un fizisko labsajūtu, saņem rehabilitācijas pakalpojumus pēc dažādām nopietnām slimībām, kā arī spēcinātu ķermeni ar individuāli piemērotām skaistuma, veselības, imunitātes programmām. Klīnikā ir iespējama plaša laborotoriskā diagnistika sākot ar mazu asins ainu līdz pat pilna imūnstatusa noteikšanai. Kontakti: clinic@pallasclinic.eu,+371 67229522

Partneri

Koshakova

Ekskluzīvu sieviešu un bērnu apģerbu zīmols “Koshakova” dibināts 2007. gadā dizaineres Irinas Košakovas vadībā. Kolekcijās tiek izmantoti dabiskie materiāli, zīds, kašmirs, vilna no labākajām Itālijas rūpnīcām. Apģērbi tiek ražoti Rīgā pašu ražotnē, kā arī adīšanas fabrikā. Kontakti: Tel.:+37128230230, +37129240688.

Partneri

SKALA Boutique

SKALA Boutique ir viens no pirmajiem luksusa modes apģērbu mazumtirgotājiem Baltijas valstīs, kas savu pirmo daudzzīmolu veikalu atklāja 1995. gadā Rīgā, Latvijā, SKALA Boutique vienmēr ir bijis tendenču noteicējs, meklējot jaunas tendences un jaunus zīmolus, kas vērsts uz visprasīgāko un modernāko vietējo un starptautisko klientu loku, piedāvājot plašu vīriešu, sieviešu un aksesuāru izvēli no luksusa un augstākās klases modes zīmoliem. Šodien SKALA Boutique pārstāv vairāk nekā 30 zīmolus, pasaules līderus modes industrijā, piemēram, Versace, Balmain, Dsquared2, Off-Whte, Marni, Isabel Marant un daudzus citus. Katram no trim daudzzīmolu SKALA Boutique veikaliem Rīgā un Jūrmalā ir savs zīmolu sajaukums un koncepcija. Kontakti: skalashop@gmail.com,+371 67766000.

Partneri

Jurmala Dental Service

Jurmala Dental Service ir mūsdienu zobārstniecības klīnika Jūrmalas centrā, kas sniedz pilnu augstas kvalitātes zobārstniecības pakalpojumu klāstu, tostarp ļoti īsā laikā. Kontakti: info@jurmaladentalservice.com,+37129152851.

Partneri

Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA)

Viesnīca Baltic Beach Hotel & SPA 21.09.2022. ir noslēgusi līgumu ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) Nr. SKV-TL-2022/49 par atbalsta saņemšanu saskaņā ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda projektu „Latvijas starptautiskās konkurētspējas veicināšana tūrismā”.