fbpx
en lv ru

+371 6 777 14 00

Rezervēt Rezervēt tūlīt

Fitnesa programmas

Powerlab Fitness ir unikāls sporta klubs, kurš atrodas Baltijas līderu pozīcijās pateicoties modernam un profesionālam aprīkojumam.  Augsti kvalificēts un sertificēts treneru sastāvs, individuāla pieeja katram klientam, autoru programmas, mūsdienīgi aprīkotas kardio, funkcionālās un trenažieru zāles, inovatīvs LifeFitness aprīkojums. Mūsu klubs ir orientēts uz veselīga un sportiska dzīves veida popularizēšanu sabiedrībā, kā arī uz fitnesa un sporta profesionāļu sagatavošanu sacensībām.

Nodarbību grafiks
Powerlab Fitness

TRX

Efektīva metodika treniņam izmantojot personas ķermeņa svaru un speciālu piekares treniņu sistēmu TRX. Nodarbība palīdz visu muskuļu grupu attīstībai, apvienojot vienā veselumā – stabilitāti, kustīgumu, spēku un vingrumu. Uzsvars tiek likts uz korsetveida muskuļiem.\r\nNodarbības ar TXR sistēmu lieliski paredzēta cilvēkiem ar vidēju un augstu fizisko sagatavotību. Nodarbību rezultātā jūs iegūsiet harmonisku un efektīvi attīstītu muskuļu spēku, kā arī uzlabosies vingrums un līdzsvars.

Powerlab Fitness

Circuit training

Apļveida spēka treniņš ar dažāda veida inventāra izmantošanu, paredzēts, lai izstrādātu visus ķermeņa muskuļus aerobā režīmā. Konkrētais treniņš sadedzina par 30% vairāk kaloriju, kā parasts spēka treniņš trenažieru zālē. Apļveida treniņš piemērots cilvēkiem ar vidēju un augstu fizisko sagatavotību.Treniņu rezultātā jūs atbrīvosieties no zemādas taukaudiem, uzlabosiet ķermeņa kopējo fizisko stāvokli un palielināsiet muskuļu izturību.

Powerlab Fitness

Pilates

Fizisko vingrinājumu komplekss, kuros tiek nodarbināti ķermeņa dziļākie muskuļi un struktūras. Pilates metodes pamatojas uz 6 principiem – koncentrēšanās, centralizācija, plastiskums, elpošana, kontrole un precizitāte. Treniņš palīdz atjaunot kustīgumu un dabisko mugurkaula un locītavu lokanību. Nodarbības piemērotas cilvēkiem ar jebkāda līmeņa fizisko sagatavotību. Rezultātā nostiprināsies dziļie ķermeņa muskuļi, uzlabosies stāja un gaita kā arī garastāvoklis.

Powerlab Fitness

Akvadinamik

Enerģiska un aktīva ūdens aerobikas nodarbība, kurā tiek izmantots speciāli tam paredzēts inventārs. Treniņš lieliski palīdz nostiprināt visas muskuļu grupas burvīgu tonusa, liftinga efektu. Nodarbības piemērotas cilvēkiem ar jebkāda līmeņa fizisko sagatavotību, stājas korekcijai un svara samazināšanai, kā arī, kā rehabilitācijas metode pēc traumām. Rezultātā Jūs iegūsiet skaistu un stipru ķermeni, kā arī viegluma sajūtu.

Powerlab Fitness

Bodytoning

Bodytoning – spēka treniņš, virzīts uz visu muskuļu grupu nostiprināšanu un ķermeņa tonusa paaugstināšanu. Treniņa laikā tiek izmantots specializēts fitnesa inventārs, kā arī paša klienta ķermeņa svara spēks.\r\nRezultātā attīstās izveicība un muskuļu spēks, ķermeņa lokanība, nostiprinās muskuļi, uzlabojas vispārējā izturība un līdzsvara sajūta.