fbpx
en lv ru

+371 6 777 14 00

Rezervēt Rezervēt tūlīt

Fitnesa programmas

Mūsu sporta klubs atrodas Baltijas līderu pozīcijās pateicoties modernam un profesionālam aprīkojumam.  Augsti kvalificēts un sertificēts treneru sastāvs, individuāla pieeja katram klientam, autoru programmas, mūsdienīgi aprīkotas kardio, funkcionālās un trenažieru zāles, inovatīvs LifeFitness aprīkojums. Mūsu klubs ir orientēts uz veselīga un sportiska dzīves veida popularizēšanu sabiedrībā, kā arī uz fitnesa un sporta profesionāļu sagatavošanu sacensībām.

Cenas un Abonementi
Sporta nodarbību grafiks
Fitnesa programmas

Fitnesa joga

Fitnesa joga ir ķermeni stiprinoša un muskuļu tonizējoša aktivitāte, kuras mērķis ir optimizēt un uzlabot iekšējo orgānu un asinsrites darbību. Tā iedarbojas uz dziļajiem muskuļiem, cīpslām un saitēm, atslābina saspringtos muguras un kakla skriemeļu muskuļus, uzlabojot organisma vielmaiņu.

Fitnesa programmas

TRX

Efektīva metodika treniņam izmantojot personas ķermeņa svaru un speciālu piekares treniņu sistēmu TRX. Nodarbība palīdz visu muskuļu grupu attīstībai, apvienojot vienā veselumā – stabilitāti, kustīgumu, spēku un vingrumu. Uzsvars tiek likts uz korsetveida muskuļiem.\r\nNodarbības ar TXR sistēmu lieliski paredzēta cilvēkiem ar vidēju un augstu fizisko sagatavotību. Nodarbību rezultātā jūs iegūsiet harmonisku un efektīvi attīstītu muskuļu spēku, kā arī uzlabosies vingrums un līdzsvars.

Fitnesa programmas

Circuit training

Apļveida spēka treniņš ar dažāda veida inventāra izmantošanu, paredzēts, lai izstrādātu visus ķermeņa muskuļus aerobā režīmā. Konkrētais treniņš sadedzina par 30% vairāk kaloriju, kā parasts spēka treniņš trenažieru zālē. Apļveida treniņš piemērots cilvēkiem ar vidēju un augstu fizisko sagatavotību.Treniņu rezultātā jūs atbrīvosieties no zemādas taukaudiem, uzlabosiet ķermeņa kopējo fizisko stāvokli un palielināsiet muskuļu izturību.

Fitnesa programmas

Pilates

Fizisko vingrinājumu komplekss, kuros tiek nodarbināti ķermeņa dziļākie muskuļi un struktūras. Pilates metodes pamatojas uz 6 principiem – koncentrēšanās, centralizācija, plastiskums, elpošana, kontrole un precizitāte. Treniņš palīdz atjaunot kustīgumu un dabisko mugurkaula un locītavu lokanību. Nodarbības piemērotas cilvēkiem ar jebkāda līmeņa fizisko sagatavotību. Rezultātā nostiprināsies dziļie ķermeņa muskuļi, uzlabosies stāja un gaita kā arī garastāvoklis.

Fitnesa programmas

Akvadinamik

Enerģiska un aktīva ūdens aerobikas nodarbība, kurā tiek izmantots speciāli tam paredzēts inventārs. Treniņš lieliski palīdz nostiprināt visas muskuļu grupas burvīgu tonusa, liftinga efektu. Nodarbības piemērotas cilvēkiem ar jebkāda līmeņa fizisko sagatavotību, stājas korekcijai un svara samazināšanai, kā arī, kā rehabilitācijas metode pēc traumām. Rezultātā Jūs iegūsiet skaistu un stipru ķermeni, kā arī viegluma sajūtu.

Fitnesa programmas

Bodytoning

Bodytoning – spēka treniņš, virzīts uz visu muskuļu grupu nostiprināšanu un ķermeņa tonusa paaugstināšanu. Treniņa laikā tiek izmantots specializēts fitnesa inventārs, kā arī paša klienta ķermeņa svara spēks.\r\nRezultātā attīstās izveicība un muskuļu spēks, ķermeņa lokanība, nostiprinās muskuļi, uzlabojas vispārējā izturība un līdzsvara sajūta.

CENAS: NO 25 EUR LĪDZ 35 EUR

AeroYOGA

Nodarbības ilgums – 60 min. (iepriekšēja pieteikšanās obligāta, vietu skaits ierobežots) Gaisa joga jeb, kā to mēdz dēvēt, pretgravitācijas joga, apvieno jogas, stiepšanās, pilates, kalanētikas principus un ir viens no populārākajām fitnesa virzieniem. Ieņemot “Asana” pozīciju, cilvēka ķermenis tiek stiepts, tiek aktivizēts pašatjaunošanās mehānisms un uzlabojas vispārējais veselības stāvoklis. Gaisa joga balstās uz mijiedarbību ar šūpuļtīklu. Tas uzņem daļu no ķermeņa svara. Pateicoties gravitācijas spēkiem, darbojas galvenais jogas princips – stiepšanās, ķermenim atslābinoties. Dabiskā mugurkaula dekompresija šūpuļtīklā mazina slodzi uz muguru un kaklu, un mērens spiediens uz locītavām padara vingrinājumu ērtu un nesāpīgu. Tas ir ieteicams ikvienam, kurš piekopj mazkustīgu dzīvesveidu, kam ir skolioze vai citi stājas traucējumi. Cenas: 25 eur (klientiem ar abonementu); 35 eur (klientiem bez abonementa.