fbpx
en lv ru

+371 6 777 14 00

Rezervēt Rezervēt tūlīt

Fizioterapija

Fizioterapeita konsultācija

Konsultācijas laikā tiek izvērtēta stājas, gaitas, kustību spēja un kvalitāte, veikta mugurkaula skriemeļu izmeklēšana, pārbaudīts muskulatūras spēks un garums, izvērtēts locītavu kustību apjoms, kā arī veikti speciālie testi atkarībā no sūdzībām un objektīvajiem izmeklējumu rezultātiem. Fizioterapeits sniedz rekomendācijas un ieteikumus ikdienas un sporta aktivitātēm. Balstoties uz savākto informāciju un radītājiem izstrādās individuālo vingrojumu programmu. 

Ārstnieciskā vingrošana

Ārstnieciskās vingrošanas galvenais mērķis ir mazināt un likvidēt pacienta funkcionālos traucējumus un sāpes, kā arī uzlabot dzīves kvalitāti un mazināt veselības problēmas. Ārstnieciskās vingrošanas nodarbībās fizioterapeits izmanto dažādas fizioterapijas metodes. Nodarbības notiek labvēlīgā un labsajūtas veicinošā atmosfērā, kas ir svarīgs faktors cilvēka veselības uzlabošanā un vingrinājumu efektivitātes palielināšanā. Ārstnieciskās vingrošanas nodarbības rekomendē arī sportistiem dažādu traumu ārstēšanai un rehabilitācijai.

Baltic Beach Hotel & SPA fizioterapeitu komanda, piedāvā sekojošas ārstnieciskās vingrošanas iespējas:

 • Ārstnieciskā vingrošana stājas, gaitas stereotipa uzlabošanai
  Ar speciāliem vingrojumiem tiek atslābināta, stiepta, izkustināta, stiprināta muskulatūra, novērsts disbalanss.
 • Ārstnieciskā vingrošana līdzsvara, koordinācijas uzlabošanai
  Līdzsvara vingrojumi trenē locītavu stabilitāti – visus muskuļus ap locītavām, saites un cīpslas.
 • Ārstnieciskā vingrošana dziļās muskulatūras attīstībai
  Dziļie muskuļi, kas ietver mugurkaula, iegurņa, krūškurvja un citus dziļos muskuļus, ir cilvēka muskulatūras pamatā. Tie veido neredzamu muskuļu-saišu kokonu, kas aptver kaulu struktūras, mugurkaulu, ribas, locītavas. Pateicoties tiem, iespējam ķermeņa kustība.
 • Ārstnieciskā vingrošana bērniem (t.sk. baseinā)
  Nodarbībās būtiska nozīme tiek piešķirta muskuļu tonusa uzlabošanai, stājas korekcijai, lokanībai, koordinācijas un fiziskās izturības uzlabošanai, kā arī dažādiem elpošanas vingrinājumiem. Jaundzimušo vecākiem tiek piedāvāta iespēja apgūt hendlingu (metode, kas māca, kā pareizi turēt un darboties ar mazuli).
 • Ārstnieciskā vingrošana grūtniecēm
  Nelielas slodzes relaksējošs vingrojumu kopumus to muskuļu nostiprināšanai, kas iesaistīti dzemdību norisē.
 • Ārstnieciskā vingrošana pie mugurkaula saslimšanām (traumatiskām vai deģeneratīvām) Mugurkaula galvenā funkcija ir turēt visu balsta sistēmu un nodrošināt ķermeņa kustības visos virzienos. Muguras sāpes nedrīkst būt ikdienas norma.
 • Ārstnieciskā vingrošana pēc traumatoloģiskām, ortopēdiskām operācijām
  Piedāvājam individuāli piemeklētu rehabilitācijas programmu pēc traumām/ortopēdiskām operācijām. Konsultācijas laikā izvērtējot veikto izmeklējumu rezultātus, fizioterapeits izvēlēties tehnoloģijas, kas palīdzēs atgūt fiziskās spējas iespējami ātrāka laikā.
 • Ārstnieciskā vingrošana karpālā kanāla sindroma gadījumā – tiek izveidots vingrošanas plāns, kas ietver dažādu tehnoloģiju pielietojumu. Būtiska nozīme tiek piešķirta stiepšanās vingrojumiem un atslābināšanās tehnikām. 

Nodarbības notiek gan grupās, gan individuāli. Par piemērotāko nodarbību un tās norises laiku nepieciešams vienoties individuāli.

Cena – sākot no 36 EUR
Abonementa cena – 250 EUR (10 reizes)