fbpx
en lv ru

+371 6 777 14 00

Rezervēt Rezervēt tūlīt

Medical Clinic – Balttour 2023

Ārstniecības klīnikas “Baltic Beach” darbības prioritāte ir medicīniskā rehabilitācija, kas šajā sarežģītajā un reizē ļoti dinamiskajā laikā ļauj ikvienam parūpēties par veselību savlaicīgi, ciešā sadarbībā ar medicīnas nozares profesionāļiem.

Katras rūpīgi izstrādātās rehabilitācijas programmas ietvaros, pacientam tiek nodrošināts individuāli veidots rehabilitācijas plāns, kura sastāvā ir ārstnieciskā vingrošana, individuālās vai grupu nodarbības spotra zālē un baseinā, fizikālās terapijas procedūras (hidroterapijas un siltumterapijas procedūras, ka arī elektroterapija, ultraskaņas terapija, magnetoterapija, lāzerterapija) , dažādas ārstnieciskās masāžas, haloterapija (sāls istaba), aeroterapija, nūjošanas nodarbības.  Mūsu rīcībā ir plašs ārstniecisko vannu, dūņu un zemūdens masāžu piedāvājums.

Visās rehabilitācijas programmās iekļautās procedūras un nodarbības ir vērstas uz slimības izraisīto komplikāciju novēršanu, fiziskās izturības un psihoemocionālā stāvokļa uzlabošanu, darbaspēju atgūšanu.

 

 

Ārstniecības programma

Atbrīvojies no liekajiem kilogramiem

7 dienas/6 naktis. Tiem, kas vēlas atbrīvoties no liekajiem kilogramiem, izskatīties labāk un dzīvot vieglāk

Ārstniecības programma

Restartē savu veselību (ar ārsta konsultāciju)

4 dienas/3 naktis. Kam – stress, bieža slimošana, patstāvīgs nogurums, smags fizisks un garīgs darbs, nepilnvērtīgs uzturs, kustību trūkums, kaitīgi ieradumi (alkohols un smēķēšana)

Ārstniecības programma

Sanatorium

7 dienas /6 naktis. Plaša spektra slimību profilakse, ārstēšana un rehabilitācija

Ārstniecības programma

Be Healthy

Programmas Be Healthy mērķis – palīdzēt sasniegt un uzturēt optimālu veselības stāvokli, kā arī nodrošināt labu pašsajūtu.