fbpx

+371 6 777 14 11

Rezervēt Rezervēt tūlīt

Kāzas un Privātie pasākumi

Dzimšanas diena

Izbaudiet neaizmirstamu dzimšanas dienu restorānā ar pasakainu skatu uz jūru! Grandioziem svētkiem iesakām mūsu lieliskos restorānus View Restaurant & Lounge vai zāli Pērle. Ja svinības vēlaties šaurā ģimenes vai draugu lokā, mēs rekomendējam itāļu restorānu il Sole. Vasaras sezonā esiet laipni aicināti uz eleganto Seafood & Oyster terasi, kā arī mūsu pludmales bāru Beach Bar & Grill.

Kāzu gadadiena

Mūsu izsmalcinātie restorāni un āra terases ar eleganto interjeru un fantastisko panorāmas skatu uz jūru ir lieliski piemērotas romantiskām vakariņām. Mēs parūpēsimies, lai kāzu gadadiena kļūtu par vienu no skaistākajiem notikumiem Jūsu dzīvē!

Bērnu ballīte

Būsim priecīgi radīt neaizmirstamus svētkus arī mūsu vismazākajiem viesiem. Mūsu profesionālā komanda ar entuziasmu uzņemsies rūpes par jūsu bērna ballītes organizēšanu. Vieta, kur rodas jaukākās atmiņas – Baltic Beach Hotel & SPA.

Privāti Korporatīvie Pasākumi

Plašs banketu zāļu, restorānu un izklaides iespēju klāsts, augsts apkalpošanas līmenis un unikāla atrašanās vieta ir lieliska kombinācija korporatīvo pasākumu rīkošanai. Mūsu pieredzējusī komanda padarīs Jūsu pasākumu grandiozu!

Kāzas

Ļaujiet mums īstenot visus jūsu sapņus par pasakainām kāzām elegantā un romantiskā gaisotnē viesnīcā Baltic Beach Hotel & SPA, Jūrmalā – zem klajām debesīm priežu ieskautās kāpās vai pludmalē. Lai kāds arī būtu Jūsu sapnis – nelielas svinības šaurā radu un draugu lokā vai grandiozas kāzas – mēs varam to īstenot, padarot Jūsu īpašo dienu neaizmirstamu. Mūsu pieredzējušie pasākumu organizatori un viņu komanda būs Jūsu rīcībā no pirmā tikšanās brīža līdz pat pēdējam valsim, lai uzņemtos rūpes par visu līdz pat pēdējai detaļai un padarītu Jūsu svētkus pasakainus.