fbpx
en lv ru

+371 6 777 14 00

Rezervēt Rezervēt tūlīt

Rīta aktivitātes

Morning Yoga

Jogas nodarbības no rītiem palīdz pamosties un uzsākt organisma dzīvības procesus. Vienkāršas asanas un elpošanas vingrinājumi  līdzsvaro ķermeni un prātu, mazina stresu, pozitīvi ietekmē iekšējo orgānu vispārējo labsajūtu un ādas stāvokli.

Qigong. Thaiji quan

Unikāls cīņas mākslas veids un meditācija kustībā, kas ietver efektīvas elpošanas prakses, lokanības un koordinācijas attīstīšanas metodiku, harmoniski attīsta visu ķermeni un stiprina imūnsistēmu.

Morning Stretch

Tonizējošas nodarbības, kas palīdzēs sākt dienu ar lielu pozitīvas enerģijas devu. Nodarbību pamatā stiepšanās un elpošanas vingrinājumi, kā arī vingrinājumi dziļo muskuļu nostiprināšanai un mugurkaula lokanības attīstīšanai. Lielisks veids pamodināt  vielmaiņu, uzlabot stāju un paaugstināt vispārējo labsajūtu.

Outdoor Core

Vidējas un augstas intensitātes treniņš svaigā gaisā. Nodarbība ir vērsta uz visu muskuļu grupu spēka nostiprināšanu un attīstību, koordinācijas attīstību un pareizu vingrinājumu izpildes tehniku. Īpaša uzmanība tiek pievērsta korsetes muskuļiem un ķermeņa stabilizatoriem.

TRX Mix

Ļoti efektīva funkcionālu treniņu metode, izmantojot savu ķermeņa svaru uz īpašām cilpām. TRX palīdz attīstīt visas muskuļu grupas, apvienojot stabilitāti, mobilitāti, spēku un lokanību. Vingrošana ārā paaugstina ķermeņa izturības līmeni un samazina atveseļošanās laiku. Ārā tiek sadedzināts par 20% vairāk kaloriju nekā telpās.

EMOM

Šīs nodarbības veids palīdzēs jūsu ķermenim iemācīties ātrāk atjaunoties un strādāt intensivāk. Darbs brīvā dabā sniedz lielisku iespēju trenēties efektīvāk.

 

Nodarbību grafiks