fbpx
en lv ru

+371 6 777 14 00

Rezervēt Rezervēt tūlīt

Fitnesa nodarbības

Mēs vēlamies mūsu viesiem nodrošināt pozitīvu un pilnvērtīgu katru sporta kluba apmeklējumu, tāpēc piedāvājam Jums profesionālu treneru konsultācijas, kas palīdzēs izstrādāt Jūsu vēlmēm un vajadzībām pielāgotu programmu – neatkarīgi no tā, vai meklējat svara zaudēšanas programmu, deju vai aerobikas nodarbības, uzmundrinošus spēka treniņus vai relaksējošas jogas nodarbības. Mūsu aizrautīgie un kvalificētie treneri izstrādās tieši Jums visatbilstošāko programmu.

Sporta nodarbību grafiks
Fitnesa programmas

Liekā svara samazināšana

Intensīvi treniņi personīgā trenera uzraudzībā ar individuāli pielāgotu treniņu programmu un uztura plānu sniegs jums motivāciju ceļā uz jūsu sapņu figūru. Ķermeņa masas analīze pirms programmas uzsākšanas un pēc divu nedēļu intensīviem treniņiem trenera pavadībā palīdzēs objektīvi novērtēt sasniegtos rezultātus. Piedāvājumā ietilpst seši personalizēti treniņi trenera pavadībā, divu nedēļu uztura plāns un divas ķermeņa masas analīzes.

Fitnesa programmas

Muskuļu masas palielināšana

Vai jūs gatavojaties sacensībām vai varbūt vienkārši vēlaties stiprināt savu ķermeni? Tad šī divu nedēļu programma ir lieliska izvēle! Individuālas un motivējošas nodarbības ar treneri, uztura plāns visam treniņu periodam un ķermeņa masas analīze gan programmas sākumā, gan beigās ļaus sasniegt vēlamos rezultātus pēc iespējas īsākā laikā.

Fitnesa programmas

Kustīguma uzlabošana

Programmas mērķis ir attīstīt jūsu mīkstos audus un locītavas, uzlabojot jūsu ķermeņa kustību amplitūdu. Šī programma ir piemērota izvēle ikvienam, kurš vēlas uzlabot savu veselību, bet īpaši tiem, kuri ir fiziski aktīvi ikdienā un sporta zālē. Locītavu stiprināšana palīdzēs atbrīvoties no sāpēm un diskomforta ikdienā, kā arī palīdzēs izvairīties no ievainojumiem.

Fitnesa programmas

Stājas uzlabošana

Pareiza stāja var ietekmēt ne tikai to, kā mēs ikdienā pārvietojamies un jūtamies, bet arī to, kā mēs sevi pasniedzam sabiedrībā. Mūsu skelets, muskuļi un saites ir atbildīgas par stāju, tāpēc ir svarīgi, lai šīs ķermeņa daļas būtu veselas. Šī programma iemācīs jums stāvēt, staigāt, sēdēt un pat gulēt tādā veidā, kas rada vismazāko spiedienu ķermeņa saitēm un muskuļiem. Rezultātā tie darbosies efektīvāk, patērēs mazāk enerģijas un būs izturīgāki pret ievainojumiem, vienlaikus aizsargājot jūsu locītavas, veicot intensīvas aktivitātes.