fbpx
en lv ru

+371 6 777 14 00

Rezervēt Rezervēt tūlīt

Fitnesa menu Bruņurupucis

Baltic Beach Hotel & SPA fitnesa klubs  piedāvā:

  • Treniņus un konsultācijas jaundzimušajiem un bērniem ar fizioterapeitu
  • Baseina apmeklējumu ar siltu jūras ūdeni
  • Bērnu peldēšanas nodarbības
  • Bērnu fiziskās attīstības studija:

SWIMMING

Peldēšana – tā ir atgriešanās pie mūsu dabiskā pirmsākuma! Peldēšana ir prieka un enerģijas avots, visiem pieejams jaunības eliksīrs. Tas ir vienīgais sporta veids, kurš vienlaikus iesaista visas muskuļu grupas, veido staltu stāju, spēcina imunitāti un sirds-asinsvadu sistēmu. Peldēšana palīdz reabilitēties pēc traumām, zaudēt lieko svaru un efektīvi noņemt stresu.

BOKSS / KIKBOKSS

Bērniem no 6 gadu vecuma. Kontaktu sports, cīņas māksla. Attīsta disciplīnu, izturību, koordināciju un spēku. Rezultātā ievērojami uzlabojas fiziskais spēks un izturība, nostiprinās imunitāte. Vingrojumi veicina bērna disciplīnu, kā arī cieņu pret treneri, partneri un citiem.

VESELS BĒRNS

Bērniem no 5 gadu vecuma. Koriģējošā vingrošana, kuras pamatā ir ārstnieciskās vingrošanas, jogas, pilates un klasiskās stiepšanās pamatprincipi. Palīdz atjaunot cīpslu, locītavu kustīgumu, stiprināt muskuļus un attīstīt elastību. Rezultātā tiek uzlabota stāja un gaita, nostiprināti ķermeņa dziļie muskuļi, nostiprināta imunitāte un ievērojami uzlabota līdzsvara izjūta.

LATINA DANCE KIDS

Bērniem no 5 gadu vecuma. Deju apmācība Latīņamerikas mūzikas pavadībā, izmantojot aerobikas, vingrošanas un fitnesa pamatus. Rezultātā tiek nostiprināts bērna fiziskais ķermenis, uzlabota stāja, vispārējā izturība, locītavu kustīgums un koordinācija. Treniņš palīdz mazināt uzkrāto nogurumu, bērnam rodas mīlestība pret deju un uzlabojas garastāvoklis.

VINGROŠANA

Bērniem no 4 gadu vecuma. Nodarbība, kuras laikā tiek izpildīti dažādi vingrošanas un deju vingrinājumi ar mūzikas pavadību. Attīstās kustību, stājas, stiepšanās koordinācija un precizitāte. Nodarbība veicina labas gaumes un mākslinieciskuma attīstību.