fbpx
en lv ru

+371 6 777 14 00

Rezervēt Rezervēt tūlīt

Peldēšana bērniem

Peldēšana – tā ir atgriešanās pie mūsu dabiskā pirmsākuma!  Peldēšana ir prieka un enerģijas avots, visiem pieejams jaunības eliksīrs. Tas ir  vienīgais  sporta veids, kurš vienlaikus iesaista  visas muskuļu grupas, veido staltu stāju, spēcina imunitāti un sirds-asinsvadu sistēmu. Peldēšana palīdz reabilitēties pēc traumām, zaudēt lieko svaru un efektīvi noņemt stresu.

„Baltic Beach Hotel & SPA” piedāvājam nodarbības gan tiem, kuri neprot peldēt, gan tiem, kuri prot, bet vēlas iemācīties to darīt pareizi, ātrāk un mazāk patērējot enerģiju. Nodarbības notiek baseinā, kurš pildīts ar siltu jūras ūdeni, tādejādi ļaujot izbaudīt jūras ūdens dziednieciskās īpašības jebkurā gadalaikā!

Nāciet peldēt un sajūtiet ūdens dāvāto spēku!

Mūsu treneri:

Andrejs Rožalovskis
Starptautiskās klases sporta meistars peldēšanā. Daudzkārtējs Baltijas čempionātu, atklāto Latvijas čempionātu un daudzu ārvalstu čempionātu medaļnieks. Trenera stāžs – 5 gadi, strādā ar bērniem no 2.5 gadu vecuma, kā arī ar pieaugušajiem. Mīl savu darbu un iesaka peldēt visiem!

Igors Kotkovskis
Pedagoģijas maģistrs sporta zinātnē (Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija). Vairāk kā 15 gadu pedagoģiskais stāžs, „Baltic Beach Hotel & SPA” strādā kopš 2006.gada. B kategorijas sporta speciālists ar tiesībām strādāt par peldēšanas treneri, sertifikāta Nr. 3876.

Peldētapmācības cena:
Grupās līdz 5 personām – 20 EUR / 1 personai
Grupās līdz 3 personām – 25 EUR / 1 personai
Individuāla nodarbība – 35 EUR / 1 personai

Katru darba dienu no 7:00 – 21:00, tikai pēc iepriekšēja pieraksta.
Pieraksts un papildus informācija pa tālruni +371 67771442