fbpx
en lv ru

+371 6 777 14 00

Rezervēt Rezervēt tūlīt

Pilates studija

Pilates ir vingrinājumu sistēma, kas tiek veikta likumsakarīgā secībā – sākot no viegla līmeņa pakāpeniski pārejot uz grūtāku, viss tiek veikts mierīgā un cilvēkam ērtā ritmā. Šie vingrinājumi ir paredzēti detalizētai ķermeņa muskuļu nodarbinātībai, īpašu uzmanību pievēršot dziļajiem muskuļiem, kā arī uzlabojot mugurkaula kustīgumu. Pozitīva ietekme uz locītavu darbību un stājas uzlabošanu, svara koriģēšanu, saišu elastību.

Medicīniskie pētījumi ir apstiprinājuši pilašu  vingrinājumu efektivitāti rehabilitācijas sfērā- tie efektīvi palīdz atbrīvoties no sāpēm un spriedzes ķermenī, palīdz ārstēt muguras, ceļu, plecu sāpes un traumas. Vingrinājumi normalizē miegu, kā arī palīdz atbrīvoties no stresa un sniedz enerģijas pieplūdumu.

Vingrinājumi ar Pilates aprīkojumu

Vingrinājumi attīsta lokanību, muskuļu tonusu, noņem neiromuskulāro spriedzi, tajā pašā laikā neradot pārmērīgu mugurkaula spriedzi. Treniņu sistēmā ietilpst līdzsvara un spēka vingrinājumu elementi, dinamiska spēka kombinēšana, stabilitātes  un  lokanības kombinācija ar zemas kardio treniņa intensitātes efektu.

Izslēdz trieciena slodzi uz mugurkaulu, kas ļauj trenēties cilvēkiem ar daudzām mugurkaula slimībām, piemēram, ar osteohondrozi, skoliozi, trūci, kifozi utt. Vingrinājumu laikā slodze ir saistīta ar paša ķermeņa svara pretestību, gravitācijas pārvarēšanu, šie vingrinājumi padara treniņu vēl pārliecinošāku.

Polestar Pilates misija: “Ietekmēt pasauli ar pārdomātām kustībām, veicinot izpratni par  sevis apzināšanos  un sabiedrību.”

Šī sistēma ir droša un piemērota pilnīgi visiem, neatkarīgi no dzimuma, vecuma un fiziskās sagatavotības.

Sīkāka informācija un pieteikšanās Pilates studijas apmeklējumam – +371 67 771 442

Cenas un Abonementi