fbpx

+371 6 777 14 11

Rezervēt Rezervēt tūlīt

Treneri

Sertificētie Powerlab fitnesa treneri pēc Jūsu pieprasījuma sagatavos Jums individuālu fitnesa programmu, lai Jūs varētu pēc iespējas ātrāk sasniegt savus mērķus.

Treneris

Antons Nemešs

Antons ir Rīgas Stradiņa universitātes absolvents, veselības sporta speciālist un B kategorijas treneris. Profesionālo darbību papildinājis ar TRX trenera sertifikātu un kā “K-teiping pro therapist”. Profesionāli nodarbojies ar airēšanas sporta veidiem.

Trenere

Alīna Aļohina

Alīna ir veselības sporta speciālists un uzskata, ka pieturoties pie noteikta režīma, jūs varat sasniegt konkrētu mērķi kā dzīvē, tā arī sportā. Regulāri trenējoties tiks sasniegts lielisks rezultāts, galvenais neapstāties, un rezultāts tiek garantēts.

Treneris

Maksims Gusčiks

Maksims ir daudzkārtējs starptautisko amatieru un profesionālo boksa sacensību uzvarētājs. Ieguvis sporta izglītību kā C kategorijas fitnesa un boksa treneris. Maksima profesionalā trenera darba pieredze ir vairāk nekā 10 gadi.

Trenere

Natālija Gailāne

Natālijai ir augstākā izglītība uzturzinātnē, C kategorijas sporta speciālista srtifikāts. Eiropas čempione ārstnieciskās masāžas un manuālas tehnikas speciāliste. Sportā un fitnesā Natalija ir vairāk kā 15 gadus. Mērķtiecīga, dzīvespriecīga, radoša, apņēmīga un cilvēkus mīloša. Moto – “Esi aktīvs, esi stiprs, baudi katru minūti”

Treneris

Marats Damlamajans

Marats ir daudzkārtējs Latvijas čempionātu un starptautisko turnīru uzvarētājs un medaļu ieguvējs džudo un sambo cīņas. Eiropas un pasaules čempionātu dalībnieks. Vairāk nekā 25 gadus sportā. Sporta meistars. Sporta izglītību ieguvis Londonā – “Level 2 diploma in fitness instructing and personal training & level 1 judo instructor IJF academy”. Papildus sertifikāts – “Move it group training programme”. Kustība ir dzīvība! «Mens sana in corpore sano!»

Trenere

Solvita Ļeļeva

Solvita ir sporta pedagoğijas Mağistre ar “B” kategorijas trenera sertifikātu un ilggadīgu pieredzi grupu un individuālajos trenińos. Profesionāla sporta pieredze Latvijas, Baltijas, Eiropas un Pasaules čempione un vicečempione vieglatlētikas Masters sacensībās sprinta disciplīnās un tāllēkšanā. Profesionālais moto: ” Skaists, vesels, kopts un trenēts ķermenis ir katra cilvēka lielâkā bagātība”