fbpx

+371 6 777 14 11

Rezervēt Rezervēt tūlīt

Treneri

Sertificētie Powerlab fitnesa treneri pēc Jūsu pieprasījuma sagatavos Jums individuālu fitnesa programmu, lai Jūs varētu pēc iespējas ātrāk sasniegt savus mērķus.

Vecākā trenere

Natālija Gailāne

Natālijai ir augstākā izglītība uzturzinātnē, C kategorijas sertifikāts aerobikā un u-šu. Tai Czi Eiropas čempione, masāžas un manuālas tehnikas speciāliste. Sportā un fitnesā Natalija ir vairāk kā 15 gadus un šobrīd mācības turpina medicīnas koledžā, lai apgūtu jaunas zināšanas. Mērķtiecīga, dzīvespriecīga, radoša, apņēmīga un cilvēkus mīloša. Moto – “Esi aktīvs, esi stiprs, baudi katru minūti”

Treneris

Antons Nemešs

Antons ir Rīgas Stradiņa universitātes absolvents, veselības sporta speciālist un B kategorijas treneris. Profesionālo darbību papildinājis ar TRX trenera sertifikātu un kā “K-teiping pro therapist”. Profesionāli nodarbojies ar airēšanas sporta veidiem.

Trenere

Alīna Aļohina

Alīna ir veselības sporta speciālists un uzskata, ka pieturoties pie noteikta režīma, jūs varat sasniegt konkrētu mērķi kā dzīvē, tā arī sportā. Regulāri trenējoties tiks sasniegts lielisks rezultāts, galvenais neapstāties, un rezultāts tiek garantēts.

Treneris

Marats Damlamajans

Marats ir daudzkārtējs Latvijas čempionātu un starptautisko turnīru uzvarētājs un medaļu ieguvējs džudo un sambo cīņas. Eiropas un pasaules čempionātu dalībnieks. Vairāk nekā 25 gadus sportā. Sporta meistars. Sporta izglītību ieguvis Londonā – “Level 2 diploma in fitness instructing and personal training & level 1 judo instructor IJF academy”. Papildus sertifikāts – “Move it group training programme”. Kustība ir dzīvība! «Mens sana in corpore sano!»

Trenere

Solvita Ļeļeva

Solvita ir sporta pedagoğijas Mağistre ar “B” kategorijas trenera sertifikātu un ilggadīgu pieredzi grupu un individuālajos trenińos. Profesionāla sporta pieredze Latvijas, Baltijas, Eiropas un Pasaules čempione un vicečempione vieglatlētikas Masters sacensībās sprinta disciplīnās un tāllēkšanā. Profesionālais moto: ” Skaists, vesels, kopts un trenēts ķermenis ir katra cilvēka lielâkā bagātība”

Trenere

Natālija Tihomirova

Natālija ir ieguvusi veselības sporta bakalaura grādu, kā arī saņēmusi B klases trenera sertifikātu un ZUMBAS instruktora sertifikātu. Piecus gadus bijusi RSU estētiskās vingrošanas izlases dalībniece un ir sporta meistare mākslas vingrošanā. Sportā un fitnesā Natālija ir jau vairāk kā 15 gadus. Profesionālais moto: “Draudzējies ar sportu – – esi vesels!”

Trenere

Anna Filipova

Annai ir augstākā izglītība rehabilitācijas un tehniskās ortopēdijas jomā. B kategorijas sporta speciālists. Specializējās Pilates jomā. Anna ir pozitīva, aktīva un mērķtiecīga. Pilnībā atbalsta izteicienu – veselā miesā vesels gars. Uzskata, ka katram no mums ir jāatrod sava fiziskā un mentālā harmonija. Pastāvīga attīstība kā kredo.

Trenere

Jūlija Tomilina

Jūlija ir ārstniecības persona, sertificēta fizioterapeite, kura ieguvusi bakalaura grādu Rīgas Stradiņa universitātē. Bankas darbiniece, kura veiksmīgi mainījusi profesiju. Jūlija pie mums pasniedz Pilates nodarbības, kā arī sniedz konsultācijas fizioterapijā, vairāk specializējoties uz muguras sāpju novēršanu, stājas korekciju un pēcdzemdību atjaunošanos. Zinoša un mērķtiecīga, kā arī profesionāle, kurai savs darbs ir īsta aizraušanās.

Trenere

Karīna Krilova

Bakalaura menedžmenta programmu Kultūrā un Mākslā ISMA apguvu studējot Kultūras akadēmijas horeogrāfijas nodaļā. Trenera kvalifikāciju ieguvu P. Stradiņa akadēmijā LU. Patreiz studēju starptautiskā Polstar Pilates skolā. Kas ļauj man vadīt grupu un individuālas nodarbības ar Pilates trenažieri pēc Polstar principiem. Pilates Polstar principi ir fizioterapeitiska pieeja pilašu treniņu metodei. Trenējoties pēc šiem principiem jūs labāk apzinaties kustību nozīmi, kas kopumā uzlabo katra cilvēka dzīves kvalitāti.