fbpx
en lv ru

+371 6 777 14 00

Rezervēt Rezervēt tūlīt

Sea Wellness

Saskaņā ar COVID-19 ierobežojumu noteikumiem viesiem ir pieejama piekļuve Sea Wellness medicīniskajam baseinam, Powerlab fitnesa kompleksam un visām spa procedūrām:
– Ja jums ir digitāls sertifikāts ar unikālu QR kodu, kas apstiprina, ka klients ir vakcinēts vai atveseļojies
– Saņemts Baltic Beach Hotel & SPA ārstējošā ārsta vai medicīnas personāla nosūtījums uz rehabilitācijas kursu. Konsultācijas izmaksas: 20 eiro.

Visiem viesiem pirms apmeklējuma tiek veikta pārbaude ar Baltic Beach Hotel & SPA medicīnas personālu.

CENTRS AR JŪRAS ŪDENI NO BALTIJAS JŪRAS!

 Jūras ūdens visa gada garumā ir Jūsu veselības, jaunības un skaistuma eliksīrs…

Darba laiks:
I – V / 7:00 – 22:00 / 25 EUR / 90 min.
VI -VII / 7:00 – 22:00 / 35 EUR / 90 min.

 ĀRSTNIECISKIE PELDBASEINI
30 ˚C

 • PELDBASEINS AR JŪRAS ŪDENI / 25 METRI
  Tonizēšana.
 • ZEMŪDENS MASĀŽAS GLIEMEŽVĀKI peldbaseinā / 2 – viss ķermenis; 1 – pēdas
  Metabolisma procesu aktivizēšana.
 • ASTOŅAS MASĀŽAS STACIJAS PELDBASEINĀ
  Slaida silueta veidošana.
 • AQUA BATUTS PELDBASEINĀ AR JŪRAS ŪDENI
  Sirds un asinsvadu sistēmas stiprināšana.
 • ŪDENSKRITUMI AR JŪRAS ŪDENI / 3 METRI
  Stresa un muskuļu sasprindzinājuma mazināšana.
 • BĒRNU PELDBASEINS AR JŪRAS ŪDENI
  Bērna imunitātes stiprināšana.
 • VIRPUĻVANNA AR JŪRAS ŪDENI
  12 ūdens JET, 48 gaisa JET. Relaksācija.

ĀRSTNIECISKĀS PIRTIS

 • ROMAS MINERĀLU PIRTS
  Klimats – temperatūra 45 – 50 °C, mitrums 95%. Ārstnieciskās īpašības – mineralizācija.
  Ik pēc 15 min. minerālūdens tiek piegādāts smalki izkliedētā stāvoklī.
 • HIMALAJU SĀLS PIRTS
  Klimats – temperatūra 90 – 95 °C, mitrums 12-15%. Ārstnieciskās īpašības – detoksikācija. Himalaju sāls ir labākais dabīgais absorbents.
 • CIEDRU PIRTS
  Klimats – temperatūra 65 – 70 °C, mitrums 30-35%. Ārstnieciskās īpašības – imūnsistēmas stiprināšana. Unikāli, vērtīgu koku sugu fitoncīdi.

Obligāta iepriekšēja pakalpojuma rezervācija:
Tālr.nr.: +371 6777 1442
E-pasts: res@balticebach.lv

Cienījamie viesi!

Saskaņā ar Latvijas Republikas Ministru kabineta rīkojumu Nr. 655 “Par ārkārtas situācijas pasludināšanu” stingri jāievēro šādi noteikumi:

 • Lai ārkārtas situācijā ievērotu sanitārās un epidemioloģiskās normas, kompleksa apmeklējums iespējams tikai pēc iepriekšēja pieraksta ar ierobežotu apmeklētāju skaitu.
 • Ārkārtas situācijās laikā terapeitisko baseinu  apmeklēšana ir iespējama tikai ar ārstējošā ārsta spēkā esošu nosūtījumu vai ar digitālo sertifikātu ar QR kodu, kas apstiprina, ka klients ir vakcinēts vai atveseļojies
 • Sea Wellness publiskās saunas valsts ierobežojumu dēļ nav pieejamas (COVID-19)

Aizdomu gadījumā par ādas infekcijas slimībām, kas konstatēta pirmatnējās medicīniskās pārbaudes laikā, viesnīcas administrācija patur tiesības AIZLIEGT vizītes uz ūdens zonām ar baseiniem līdz attiecīgā dermatologa medicīnisko dokumentu uzrādīšanai.

IEKŠĒJĀS KĀRTĪBAS NOTEIKUMI

Peldbaseins

Baltic Beach Hotel & SPA apmeklētājiem ir iespēja izbaudīt jūras peldes ne tikai vasarā – mūsu unikālais, 25 m garais baseins ar siltu jūras ūdeni sniedz Jums šo iespēju visa gada garumā.

Peldbaseina ūdens ir dabīgs un tiek piegādāts no Baltijas jūras dzīlēm, tā ūdens attīrīšanas sistēma ir uzskatāma par visattīstītāko visā Ziemeļeiropā.

Mūsu modernā ūdens attīrīšanas tehnoloģija filtrē smiltis un nevēlamas sīkas daļiņas no jūras ūdens, vienlaikus saglabājot līdz 88 % no vērtīgajiem jūras ūdens mikroelementiem, kas ir labvēlīgi jūsu ķermenim. Šī unikālā sistēma ļauj jums gūt peldēšanas priekšrocības veselīgā, tīrā jūras ūdenī pat aukstajos ziemas mēnešos.

Romiešu minerālu pirts

Ķermeņa attīrīšana un mineralizācija. Temperatūra 45-50°, mitrums 95%. Pirts apmeklēšanas laikā organisms lēnām sāk sasildīties silto tvaiku ietekmē. Ik pa 15 minūtēm pirtī tiek veikta minerālūdens padeve – siltā, smalki izkliedētā stāvoklī. Mineralizācijas izteiktais efekts – muskuļu un skeleta sistēmas veselība.

Himalaju sāls pirts

Ķermeņa attīrīšana un detoksikācija. Temperatūra 90-95°, mitrums 12-15%. Pirts apmeklēšanas laikā organismā sākas pastiprināts attīrīšanās process. Himalaju sāls ir labākais dabiskais absorbents, kura ietekmē no organisma izvadās šlakas un toksīni. Izteikts limfodrenāžas efekts – ķermeņa masas un apjoma samazināšanās.

Ciedra pirts

Ķermeņa attīrīsana un enerģijas rezervju atjaunošana. Temperatūra 65-70°, mitrums 30-35%.  Pirts apmeklēšanas laikā organisms sāk aktīvi piepildīties ar unikālās Kanādas ciedra fitoncīdiem, kuru ietekmē tiek stimulēti vielmaiņas procesi un palielinās enerģijas pieplūdums. Izteikts dzīvesspēka aktivizēšanās efekts un nozīmīga imunitātes stiprināšana.

cenas

Baseina abonementi

BASEINS UN ATPŪTAS KOMPLEKSS Pirmdiena – Piektdiena Sestdiena – Svētdiena
1x apmeklējums 90 min. 25€ 35€
Ģimenes 2+1 90 min. 55€ 75€
Ģimenes 2+2 90 min. 60€ 85€
SILVER 1 mēn. 120€ 150€
GOLD 6 mēn. 615€ 765€
PLATINUM 12 mēn. 1080€ 1350€

 

Cenas un Abonementi