fbpx
en lv ru

+371 6 777 14 00

Rezervēt Rezervēt tūlīt

Sea Wellness

Jūras ūdens relaksācijas centra Sea Wellness baseinos un pirtīs tiek izmantots tikai un vienīgi silts, attīrīts jūras ūdens. Visa gada garumā, baudot peldes un pirts rituālus, jums ir iespēja novērtēt ne vien jūras ūdens relaksējošo iedarbību, bet arī virkni dziedniecisko īpašību.

Jūras ūdens satur daudzus vitamīnus, minerālvielas, sāļus, aminoskābes un mikroorganismus, kam ir antibiotiska un antibakteriāla iedarbība. Jūras ūdens sastāvs  ir ļoti līdzīgs cilvēka asins plazmai, tādēļ visas ūdens komponentes tiek viegli absorbētas ķermenī, stiprinot imūnsistēmu un padarot to izturīgu pret infekcijām. Uzturoties jūras ūdenī, atveras ādas poras, ļaujot jūras sāļiem un minerāliem iesūkties dziļi ādā. Tajā pašā laikā pa atvērtajām porām no ķermeņa izplūst uzkrājušies toksīni, liekot ādai izskatīties veselīgākai. Ūdens sastāvā esošais magnijs dziļi mitrina ādu, mazina sasārtumu un novērš raupjumu. Pelde  jūras ūdenī  palīdz novērst stresa, nepietiekama uztura un vides piesārņojuma radīto negatīvo ietekmi, kas parasti izraisa asinsrites problēmas.

Sea Wellness darba laiks:
I – V / 8:00 – 21:00
VI -VII / 8:00 – 21:00

Jūsu ērtībām un  drošībai apmeklējumi ir sadalīti seansos. Laikā starp seansiem tiek veikta telpu dezinfekcija un vēdināšana.

Informācija un rezervācija: res@balticbeach.lv; +371 67771411

Cenrādis
Sporta nodarbību grafiks
IEKŠĒJAS KARTĪBAS NOTEIKUMI

Peldbaseins

Baltic Beach Hotel & SPA apmeklētājiem ir iespēja izbaudīt jūras peldes ne tikai vasarā – unikālais, 25 m garais baseins ar siltu jūras ūdeni sniedz  šo iespēju visa gada garumā.

Peldbaseina ūdens ir dabīgs un tiek piegādāts no Baltijas jūras dzīlēm, tā ūdens attīrīšanas sistēma ir uzskatāma par visattīstītāko visā Ziemeļeiropā.

Modernā ūdens attīrīšanas tehnoloģija filtrē smiltis un nevēlamas sīkas daļiņas, vienlaikus saglabājot līdz 88 % no vērtīgajiem jūras ūdens mikroelementiem, kas ir labvēlīgi jūsu ķermenim. Šī unikālā sistēma ļauj jums gūt peldēšanas priekšrocības veselīgā, tīrā jūras ūdenī pat aukstajos ziemas mēnešos.

Baseina apmeklētājiem piedāvājam izmantot arī astoņas masāžas stacijas, zemūdens masāžas gliemežvākus, 3m augstus ūdenskritumus, aqua batuti un virpuļvannu.

Romiešu minerālu pirts

Ķermeņa attīrīšana un mineralizācija. Temperatūra 45-50°, mitrums 95%. Pirts apmeklēšanas laikā organisms lēnām sāk sasildīties silto tvaiku ietekmē. Ik pa 15 minūtēm pirtī tiek veikta minerālūdens padeve – siltā, smalki izkliedētā stāvoklī. Mineralizācijas izteiktais efekts – muskuļu un skeleta sistēmas veselība.

Himalaju sāls pirts

Ķermeņa attīrīšana un detoksikācija. Temperatūra 90-95°, mitrums 12-15%. Pirts apmeklēšanas laikā organismā sākas pastiprināts attīrīšanās process. Himalaju sāls ir labākais dabiskais absorbents, kura ietekmē no organisma izvadās šlakas un toksīni. Izteikts limfodrenāžas efekts – ķermeņa masas un apjoma samazināšanās.

Ciedra pirts

Ķermeņa attīrīsana un enerģijas rezervju atjaunošana. Temperatūra 65-70°, mitrums 30-35%.  Pirts apmeklēšanas laikā organisms sāk aktīvi piepildīties ar unikālās Kanādas ciedra fitoncīdiem, kuru ietekmē tiek stimulēti vielmaiņas procesi un palielinās enerģijas pieplūdums. Izteikts dzīvesspēka aktivizēšanās efekts un nozīmīga imunitātes stiprināšana.

Bērnu baseins

Mazajiem Baltic Beach Hotel & SPA viesiem piedāvājam apmeklēt bērnu paldbaseinu, kura parametri atbilst visām drošības prasībām. Baseins ir ērti izmantojams  bērniem līdz 5 gadu vecumama un tajā iebūvētā mini strūklaka sniegs prieku un patīkamas emocijas ikvienam mazajam apmeklētājam.

Visiem viesiem pirms apmeklējuma tiek veikta pārbaude ar Baltic Beach Hotel & SPA medicīnas personālu. Aizdomu gadījumā par ādas infekcijas slimībām, kas konstatēta pirmatnējās medicīniskās pārbaudes laikā, viesnīcas administrācija patur tiesības AIZLIEGT vizītes uz ūdens zonām ar baseiniem līdz attiecīgā dermatologa medicīnisko dokumentu uzrādīšanai.