fbpx

+371 6 777 14 11

Rezervēt Rezervēt tūlīt
Beach Bar & Grill

Pludmales bārs Beach BAR&GRILL atrodas dažu metru attālumā no ūdens līnijas un piedāvā oriģinālos kokteiļus, plašu vīna karti un uzlejamo alu no vietējām alu darītavām. Gardi sendviči un burgeri, grilēta gaļa un jūras veltes, vasaras salāti un vilinoši deserti – baudiet to visu Beach BAR&GRILL atslābinošajā gaisotnē.

Viesi var pavadīt laiku pie jūras un saules staros, bez steigas, baudīt mūsu ekskluzīvus zīmola kokteiļus.  Tiem viesiem, kuri vēlās atpūsties ar lielāku komfortu, piedāvājam izvēlēties mīkstus krēslus un zviļņus, kas ir pieejami neizejot no pludmales bāra. Aizraujošs skats uz jūru, draudzīga atmosfēra, gardi ēdieni  – tas viss ir stāts par mūsu Beach Bar & Grill.

Baudiet saulrietu un pavadiet vakaru īpašā atmosfērā, pasūtot ne tikai gardākus pludmales ēdienus un top kokteiļus, bet arī labāko ūdenspīpi Jūrmalā! Plaša premium klases ūdenspīpju  izvēle jūras!

Katru nedēļu bārā ir organizēti BBQ pvakara pasākumi ar dzīvu mūziku, jautru atmosfēru un īpašiem ēdieniem no mūsu šefpavāra!

Darba laiks: no 1.maijā līdz 30.septembrim
Katru dienu no plkst. 12:00 līdz plkst.22:00

Rezervēt galdiņu

    Ēdienkarte
    Dzērieni