fbpx

+371 6 777 14 11

Rezervēt Rezervēt tūlīt

Piegāde un līdzņemšana

AR PIEGĀDES PIEDĀVĀJUMU ĒDIENKARTI VARAT IEPAZĪTIES ŠEIT

Piegāde katru dienu no plkst. 12:00 līdz plkst. 22:00, iesakām rezervēt pakalpojumu vismaz 4 stundas pirms vēlamā pasūtījuma saņemšanas laika.
Piegāde 1 stundas laikā*

Bezmaksas piegāde Jūrmalas pilsētas teritorijā pasūtījumiem virs 50 EUR.
(Lielupe, Bulduri, Majori, Dzintari, Dubulti, Jaundubulti, Pumpuri, Melluži, Vaivari, Asari)

* Piegāde Jūrmalā ( pasūtījuma summa zem 50 EUR) un ārpus pilsētas robežām – no 10 EUR atkarībā no piegādes atrašanās vietas.

Lai veiktu pasūtījumu, lūgums, zvanīt vai nosūtīt WhatsApp ziņojumu: +371 25696860  | Līdzņemšanas pasūtījumiem 20% atlaide! 

Esam pieejami arī  BOLT FOOD aplikācijā.

*Apmaksas iespējas: skaidrā naudā vai ar bankas karti.
*Atlaides un akcijas nesummējas, atlaide nav spēkā branča piedāvājumam

Piegāde

Ģimenes brančs jūsū mājās!

Izskatās gardi? Jau šajās brīvdienās tāds var būt brančs jūsu mājās! Dzimšanas diena, kāds nozīmīgs datums, vai vienkārši vēlaties sevi palutināt un baudīt nesteidzīgu atpūtu ģimenes lokā mielojoties ar mūsu pavāru komandas pagatavotajiem ēdieniem – 7 kilogrami kulinārijas šedevru, pagatavoti ar mīlestību un skaisti iesaiņoti tūlītējai pasniegšanai.

Piegāde

Pica

Atklājiet sev īstas itāļu picas daudzveidību – no iecienītākas klasikas līdz īpašām picām, personīgi no mūsu šefpavāra. Garšīgākās izcilas kvalitātes picas tieši jums!

Piegāde

Itāļu klasika

Nogaršojiet izcilākos pasaules klases itāļu virtuves ēdienus, kas tiek pagatavoti pēc tradicionālām receptēm autentiskā itāļu stilā. Ēdienkarti papildina plaša itāļu un starptautisko vīnu izvēle.

Piegāde

Street food

Esam apkopojuši populārākos ēdienus un padarījuši tos vēl labākus! Palutiniet sevi ar neatkārtojamiem restorāna klases burgeriem.

Piegāde

Bērnu ēdienkarte

Garšīgi un veselīgi ēdieni jaunākajiem gardēžiem – no vistas zupas līdz plānajām pankūkām ar ievārījumu – un jūsu bērns ir laimīgs!