fbpx
en lv ru

+371 6 777 14 00

Rezervēt Rezervēt tūlīt

Ārstnieciskais SPA

Saskaņā ar COVID-19 ierobežojumu noteikumiem viesiem ir pieejama piekļuve Sea Wellness medicīniskajam baseinam, Powerlab fitnesa kompleksam un visām spa procedūrām:
– Ja jums ir digitāls sertifikāts ar unikālu QR kodu, kas apstiprina, ka klients ir vakcinēts vai atveseļojies
– Saņemts Baltic Beach Hotel & SPA ārstējošā ārsta vai medicīnas personāla nosūtījums uz rehabilitācijas kursu. Konsultācijas izmaksas: 20 eiro.

Visiem viesiem pirms apmeklējuma tiek veikta pārbaude ar Baltic Beach Hotel & SPA medicīnas personālu.

JAUNS SPA CENRĀDIS – SKATIES

“The Banya” komplekss 1. stāvs

Viesnīcā ir atrodams unikāls “The Banya” komplekss. Tā ir autentiska un  īpaša krievu pirts ar veselību stiprinošiem rituāliem. The Banja komplekss pieejams par papildus maksu un nepieciešama iepriekšēja
rezervācija.

Ārstnieciskais komplekss “The Garden”, 1. stāvs

Viesnīcas viesiem ir unikāla iespēja izbaudīt privātu un ekskluzīvu atmosfēru mūsu “The Garden” kompleksā ar baseinu, džakuzi, Hammam, Old Wood saunu, Dzintara saunu un Rasul apartamentus.  “The Garden” komplekss pieejams par papildus maksu un nepieciešama iepriekšēja rezervācija.

Ārstnieciskais centrs Sea Wellness – baseins ar siltu jūras ūdeni un saunas 2. stāvā

Viesnīcas viesiem katru dienu ir bezmaksas pieeja centram Sea Wellness, kas iekļauj 25 m baseinu ar siltu jūras ūdeni, Romiešu tvaika pirti, Himalaju sāls saunu, ciedra koka pirti, džakuzi, baseinu bērniem, zemūdens masāžas strūkla un ūdenskritumus.

Medical SPA centrs, 3. stāvs

Daudzkārt godalgotais SPA Baltic Beach centrs ir ieguvis sertificētas, ārstniecības iestādes statusu. SPA centra platība ir vairāk nekā 4,800 m2 un tas spēj piedāvāt viesiem vairāk nekā 400 relaksācijas, masāžas, skaistumkopšanas, detoksikācijas un svara kontroles procedūras – un tas viss ir pielāgots katra viesa individuālajām vajadzībām.

Cienījamais viesi!

Saskaņā ar Latvijas Republikas Ministru kabineta rīkojumu Nr. 655 “Par ārkārtas situācijas pasludināšanu” stingri jāievēro šādi noteikumi:

  • Piesardzības pasākumus, lai novērstu Covid – 19 izplatīšanos Baltic Beach Hotel & SPA teritorijā – skatīt šeit
  • Sanitāri epidemioloģisko normu ievērošanai ārkārtas situācijās – rezervācija iespējama tikai pēc iepriekšēja pieraksta ar ierobežoto apmeklētāju skaitu.

Esošajā ārkārtas situācijā kompleksu The Banja un The Garden terapeitisko baseinu un saunu apmeklēšana ir iespējama tikai pēc ārstējošā ārsta norādījuma ar spēkā esošu nosūtījumu.

Credentials

SPA Centrs

The Banya un The Garden, Sals īstaba
+371 6 777 1441

Credentials

Baseins

+371 6 777 1442

Credentials

Masāžas un procedūras

+371 6 777 1443

Credentials

Frizietāva, skaistumkopšana

+371 6 777 1433