fbpx

+371 6 777 14 11

Rezervēt Rezervēt tūlīt

SPA centrs

Dārgie SPA klienti,

*Lūdzam pievērst uzmanību spēkā esošajiem piesardzības pasākumiem Baltic Beach Hotel & SPA teritorijā. 


“The Banya” komplekss 1. stāvs

Viesnīcā ir atrodams unikāls “The Banya” komplekss. Tā ir autentiska un  īpaša krievu pirts ar veselību stiprinošiem rituāliem. The Banja komplekss pieejams par papildus maksu un nepieciešama iepriekšēja
rezervācija.

Ūdens relaksācijas komplekss “The Garden”, 1. stāvs

Viesnīcas viesiem ir unikāla iespēja izbaudīt privātu un ekskluzīvu atmosfēru mūsu “The Garden” kompleksā ar baseinu, džakuzi, Hammam, Old Wood saunu, Dzintara saunu un Rasul apartamentus.  “The Garden” komplekss pieejams par papildus maksu un nepieciešama iepriekšēja rezervācija.

Ūdens relaksācijas centrs – baseins ar siltu jūras ūdeni un saunas 2. stāvā

Viesnīcas viesiem katru dienu ir bezmaksas pieeja ūdens relaksācijas centram, kas iekļauj 25 m baseinu ar siltu jūras ūdeni, Romiešu tvaika pirti, Himalaju sāls saunu, ciedra koka pirti, džakuzi, baseinu bērniem, zemūdens masāžas strūkla un ūdenskritumus.

SPA centrs, 3. stāvs

Daudzkārt godalgotais SPA Baltic Beach centrs ir ieguvis sertificētas, ārstniecības iestādes statusu. SPA centra platība ir vairāk nekā 4,800 m2 un tas spēj piedāvāt viesiem vairāk nekā 400 relaksācijas, masāžas, skaistumkopšanas, detoksikācijas un svara kontroles procedūras – un tas viss ir pielāgots katra viesa individuālajām vajadzībām.

 

Credentials

SPA Centrs

The Banya un The Garden, Sals īstaba
+371 6 777 1441

Credentials

Masāžas un procedūras

+371 6 777 1443

Credentials

Frizietāva, skaistumkopšana

+371 6 777 1433