fbpx

+371 6 777 14 11

Basket
Rezervēt Rezervēt tūlīt

The Banya

The Banya

Baseina renovācijas laikā viesnīcas viesiem ir pieejama The Garden un The Banja relaksācijas un saunu centra apmeklējums bezmaksas – no 8.00 līdz 13.00. Lūdzam veikt rezervāciju laicīgi.

Krievu pirts cienītājiem piedāvājam apmeklēt unikālu pirts kompleksu The Баня. Šīs pirts lielā tvaicētava, ir veidota no 16 tonnām Karēlijas granīta, kas rada īpašo klimatu, ko tautā sauc par “vieglo garu”, kas atver un rūpīgi attīra poras, notīra no ādas virskārtas atmirušās šūnas un veicina organisma atjaunošanos. Pirtī valda svaigi ceptas rudzu maizes aromāts.

Mazajā krievu pirts tvaicētavā Jūs varat izbaudīt Latvijas lauku ārstniecības augu (kumelīšu, asinszāļu, struteņu, piparmētru u.c.) aromātu. Karstais un mitrais gaiss labvēlīgi iedarbojas uz elpošanas orgānu darbību, uzlabo gaisa apmaiņu plaušās, kas ieteicams tādu slimību ārstēšanai kā akūtas elpošanas saslimšanas, bronhīts, pneimonija u.c.

Saskaņā ar senām tradīcijām, kopā ar krievu pirts apmeklējumu, tiek piedāvātas kontrastējošas ūdens procedūras: āliņģis ar ledus aukstu ūdeni, sniega istaba, mazais baseins ar Baltijas jūras ūdeni un aukstā duša-spainis.

Pirts kompleksa The Баня unikalitāte slēpjas individuālajā pieejā katram klientam – ārstnieciskās pirts speciālists, kurš virtuozi pārvalda krievu pirts tehniku, ar tradicionālu pirtsslotu (ozola, bērza, eikalipta u.c.), pārvērtīs Jūsu pirts apmeklējumu rituālā, kas ir izcils līdzeklis spēku atjaunošanai, svara samazināšanai, organisma norūdīšanai un attīrīšanai no šlakvielām. Tas labvēlīgi iedarbojas uz organisma vispārējā stāvokļa uzlabošanu. Veselā miesā vesels gars!

Pēc pirts apmeklējuma izbaudiet tradicionālo krievu virtuvi ar uzkodām un dzērieniem – cienasts lauku gaumē.

Reservācija
Tel: +37167771441
Epasts: res@balticbeach.lv