Sunny Nights Glowing effect Glowing effect Glowing effect gaismu virtene gaismu virtene
Lv Ru En
Līdz kampaņas sākumam
0
Diena(s)
0
Stunda(s)
0
Minūte(s)
0
Sekunde(s)

Baltic Beach Hotel & SPA produktu tirdzniecības izstāde

Turpinot saulainās noskaņas tradīcijas, mūsu vakara vadītājs Reinis Maskavs. Gatavojieties krāsainiem šoviem un pārsteigumiem! Loterija, konkursi, nodarbības bērniem, Gastro-festivāls, ugunīgas dziesmas Jegora Kovaikova&gruppas Duendo izpildijumā un, protams, unikālas atlaides.

Uzzināt vairāk

Īpašais Saulainās nakts piedāvājums ar izmitināšanu

Tikai 130 EUR!

15.10.2021-16.10.2021

Šogad Baltic Beach Hotel & SPA tradicionālā pasākuma - "Saulainā nakts" ietvaros nolēmām jūs palutināt ne tikai ar vēl nebijušām atlaidēm visos viesnīcas pakalpojumos, bet arī radījām unikālu piedāvājumu ar izmitināšanu. Galu galā tikai saulainā naktī viss ir patiešām iespējams! Palieciet mājīgā numurā, izbaudiet brīvdienu atmosfēru un saulaino jautrību.

Uzzināt vairāk

20-25 *% atlaides visiem viesnīcas pakalpojumiem, ar īpašām priekšapmaksas kartēm.

Baltic Beach GIFT SHOP – Unikāli piedāvājumi tikai 15.10.2021

Uzzināt vairāk

TRADICIONĀLĀ ISTABU IZPĀRDOŠANA

Izbaudiet neaizmirstamu uzturēšanos viesnīcā pie jūras! Tikai 3 dienas - 15., 16. un 17. oktobrī, rezervējiet numurus tiešsaistē ar atlaidi līdz 25%. Rezervējiet tagad un izbaudiet ilgi gaidīto atvaļinājumu līdz 30.04.2022. Mājīgi numuri, lieliska apkalpošana, labākās brokastis pilsētā un jūras labsajūtas komplekss ar siltu jūras ūdeni (25 metrus silts jūras ūdens baseins, bērnu baseins, kaskādes, zemūdens masāža, romiešu tvaika pirts, Himalaju sāls sauna, ciedra koka sauna).

Uzzināt vairāk

ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI MŪSU RESTORĀNOS

Gastrotirgus un pasaules populārākie ēdieni, svaigāko austeru izlase un šampanieša bārs, svētku atmosfēra.

Uzzināt vairāk

ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI NO SPA CENTRA

Īpašie piedāvājumi tikai "Saulainā nakts" pasākuma ietvaros, jo viss ir iespējams tikai Saulainajā naktī! Atlaides procedūrām, ekskluzīvi piedāvājumi un lieliska iespēja iegādāties dāvanu kartes ar 20% atlaidi un 25% atlaidi nākotnes SPA apmeklējumiem.

Uzzināt vairāk

ĪPAŠIE POWERLAB FITNESS PIEDĀVĀJUMI

Šovakar mūsu sporta klubā būs īpaši karsts! Aicinām iepazīties ar plašo Powerlab Fitness grupu treniņu izvēli un izvēlēties sev piemērotāko! Rūpējieties par sevi un iegādājieties dāvanas visai ģimenei - sezonas caurlaides ar iespaidīgām atlaidēm!

Uzzināt vairāk

Mūsu partneru piedāvājumi

Uzzināt vairāk

Sunny night Moments