Sunny Nights Glowing effect Glowing effect Glowing effect gaismu virtene gaismu virtene
Lv Ru En
Līdz kampaņas sākumam
0
Diena(s)
0
Stunda(s)
0
Minūte(s)
0
Sekunde(s)

“Saulainā nakts” izklaides programma no 18:00 – 23:00

Par saulainu noskaņu rūpēsies vakara vadītāji Reinis Maskavs & Laila. Esiet gatavi krāšņiem pārsteigumiem! Loterijas, konkursi, īpaša izklaides programma bērniem, gastrotirgus, lieliskie Romiros un ugunīgi spāņu ritmi, un, protams, unikālas atlaides.

Vairāk informācijas

20*% atlaide VISIEM VIESNĪCAS PAKALPOJUMIEM LĪDZ 31.03.2021 ar īpašajām priekšapmaksas kartēm

VISIEM VIESNĪCAS PAKALPOJUMIEM *

Vairāk informācijas

Numuru izpārdošana no 16.10 – 18.10.2020

Izbaudiet 5* atpūtu bez ierobežojuma! No 16. – 18.oktobrim rezervē jebkuras kategorijas numuru tiešsaistē ar 25% atlaidi. Rezervē tagad un baudi atpūtu līdz 15.04.2021! Ērtas istabas, lielisks serviss, brokastis ar skatu uz jūru un baseins ar siltu jūras ūdeni.

Vairāk informācijas

ĪPAŠIE RESTORĀNU PIEDĀVĀJUMI

Gastrotirgus un pasaules populārākie ēdieni, svaigāko austeru izlase un šampanieša bārs, svētku atmosfēra, kā arī izklaides programma visu vecumu bērniem.

Vairāk informācijas

ĪPAŠIE SPA CENTRA PIEDĀVĀJUMI

Īpaši piedāvājumi tikai „Saulainās nakts” laikā, atlaides procedūrām un lieliska iespēja iegādāties dāvanu kartes ar 20% atlaidi turpmākiem SPA apmeklējumiem.

Vairāk informācijas

ĪPAŠIE POWERLAB FITNESS PIEDĀVĀJUMI

Šajā naktī mūsu sporta klubā ies ļoti karsti! Aicinām iepazīt Powerlab Fitness plašo grupu nodarbību piedāvājumu un izvēlieties tieši sev piemērotāko nodarbību! Pārbaudiet savu izturību un pērciet dāvanas visai ģimenei – sporta kluba abonementus ar vērā ņemamām atlaidēm!

Vairāk informācijas

Kids Fun Zone @ JŪRA JŪRMALA

“Saulainā nakts” ir svētki visai ģimenei, tāpēc noteikti ņemiet līdzi bērnus! Izklaides programma un aktivitātes visu vecumu bērniem.

Vairāk informācijas

Mūsu partneru piedāvājumi

Kerastase zīmola dienas salonā Brilliant Beauty Lounge, 45% atlaide lāzerepilācijas pakalpojumiem lāzerdermatoloģijas klīnikas Era Esthetic Jūrmalas filiālē, patīkamas atlaides dizaina apģērbu salonā Koshakova, salonā Fashion Optika un ekskluzīvo alkoholisko dzērienu veikalā Spirits&Wine concept store. Mūsu partneri lutina ar lieliskām atlaidēm un vilinošiem piedāvājumiem!

Vairāk informācijas