fbpx
en lv ru

+371 6 777 14 11

Rezervēt Rezervēt tūlīt

VIESNĪCA „BALTIC BEACH HOTEL & SPA” TURPINA STRĀDĀT UN GAIDA VIESUS!

Viesnīca „Baltic Beach Hotel & SPA” ir sertificēta medicīnas iestāde un turpina darbu, stingri ievērojot spēkā esošos normatīvos aktus, kas attiecināmi uz ārkārtējās situācijas izsludināšanu Latvijas Republikā un visus ierobežojumus, kas saistīti ar COVID-19 izplatības ierobežošanu valstī.

Pieejami šādi pakalpojumi:

 • Viesu numuru rezervācija un dzīvošana viesnīcā
 • Ēdināšanas pakalpojumi līdzņemšanai un ēdienu, dzērienu pasniegšana klienta viesnīcas numurā
 • Ārstnieciskais baseins ar siltu jūras ūdeni, zemūdens masāžu un kaskādēm  „Sea Wellness”
 • Ārstnieciskās pirtis
 • Ārstniecības pakalpojumi – masāžas, dūņu terapija, aparātprocedūras, fizikālā terapija, ārstnieciskās procedūras, kuras veic sertificētas ārstniecības personas 

*Lai COVID -19 ierobežojumu laikā saņemtu dotos medicīnas pakalpojumus obligāti nepieciešams ģimenes ārsta vai ārsta rehabilitologa nosūtījums ārstnieciskā baseina, ārstniecisko masāžu , hidroterapijas, haloterapijas, fizioterapijas un fizikālās medicīnas procedūru nepieciešamībai. Iespējams apmeklēt arī “Baltic Beach Hotel & SPA” ārstu rehabilitologu vai fizioterapeitu. Individuāla ārsta konsultācija mūsu Medicīnas centrā – 20 eiro no personas. Sīkāka informācija – +371 6777 1441 vai +371 6777 1443;  +371 6777 14 42 ( Sea Wellness )

Ja vēlaties apmeklēt baseinu vai kādu no ārstnieciskajām procedūrām, nepieciešama iepriekšēja pakalpojuma rezervācija un spēkā esošs ārsta nosūtījums. Dotie noteikumu ieviesti, lai būtu iespējams kontrolēt klientu plūsmu un atbilstošu ārstniecības pakalpojumu sniegšanu sakarā ar jaunieviestajiem vīrusa izplatības mazināšanas noteikumiem .*Sakarā ar jaunieviestajiem Ministru kabineta noteikumiem PowerLab Fitness tiek īslaicīgi slēgts līdz ierobežojumu atcelšanas brīdim. 

 

Ēdināšanas pakalpojumi

  • brokastis tiek nodrošinātas bufetes veidāno kuras viesis izvēlas ēdienu līdzņemšanai vai arī ar piegādi numurā, veicot iepriekšēju pasūtījumu
  • viesiem, kuri nakšņo viesnīcā, pieejams viss restorānu piedāvātais sortiments, nodrošinot apkalpošanu numurā bez papildus maksas vai citā atsevišķi nodalītā telpā pēc viesu izvēles
  • viesiem, kuri nenakšņo viesnīcā, restorāni piedāvā īpašu ēdienkarti ēdienu līdzņemšanai vai to piegādei Rīgas – Jūrmalas teritorijā

Viesiem, kuri ierodas „Baltic Beach Hotel & SPA”  visās publiskajās zonās ir jālieto sejas maskas, kā arī jāievēro 2 metru distance, kā arī Jums tiks veikta temperatūras mērīšana ierodoties viesnīcas teritorijā.  Viesiem, kuri nelieto sejas maskas vai temperatūras mērijumu gadījumā tiks uzrādīta augstāka temperatūra par 37,2  pakalpojumu sniegšana tiks atteikta.

Lūdzu neapmeklēt „Baltic Beach Hotel & SPA”, ja jums ir jebkādi saaukstēšanās simptomi vai elpceļu infekcijas slimību pazīmes, vai arī jums ir noteikta prasība ievērot pašizolāciju.

Viesnīca „Baltic Beach Hotel & SPA” nenodrošina pašizolācijas pakalpojumus personām, kurām jāievēro karantīna saslimšanas ar COVID-19 dēļ, personām, kuras noteiktas kā COVID-19 slimnieku kontaktpersonas, kā arī personām, kuras atgriezušās no ārzemēm.

Papildus informācija un rezervācija

 • Numuru rezervācija: +371 6777 14 11
 • Ārstnieciskās procedūras: +371 6777 14 43
 • Sea Wellness: +371 6777 14 42
 • Restorāni: +371 6777 14 28

*,,Baltic Beach Hotel & SPA” ir oficiāli atzīta un sertificēta ārstniecības iestāde, iestādes kods 1300-00013. Personām ar funkcionāliem traucējumiem ir nodrošināta pieejamība sniegtajiem ārstniecības pakalpojumiem. Nepieciešamības gadījumā sīkāka informācija tiek sniegta iestādes recepcijā.