fbpx
en lv ru

+371 6 777 14 00

Rezervēt Rezervēt tūlīt

Ziemas Kalendārs

Ziema ir burvības, mājīguma un brīnumu laiks. Aicinām jūs izbaudīt patiesi neaizmirstamas brīvdienas mūsu pieczvaigžņu viesnīcā pašā jūras krastā! Pasakainas ziemas ainavas, Ziemassvētku Gaismas parks, vislabākais serviss, komfortabli viesnīcas numuri un lielākais spa Baltijā – tas viss jūs gaida “Baltic Beach Hotel & SPA”!

Ziemas Kalendārs

Svētku piedāvājumi ar izmitināšanu

Mums ir plašs īpašo piedāvājumu klāsts, lai ikviens viesis atrastu tieši sev tīkamo! Atgūstiet spēkus un ienirstiet miera gaisotnē, pavadiet kopā ar mums omulīgas ģimenes Ziemassvētku brīvdienas un krāšņi nosviniet Jaungadu! Palutiniet sevi un savus mīļos ar krāsainiem mirkļiem “Baltic Beach Hotel & SPA”!

Restorāni un bāri

Svētku galds

Ziemassvētku priekšvakarā mūsu restorāni ir sarūpējuši daudz gardu pārsteigumu – Ziemassvētku vēlās brokastis: daudzveidīga un garšīga svētku ēdienkarte, ko mēs piegādāsim līdz pat jūsu durvīm! Atklājam omulīgo vakaru sezonu, ko papildinās “Baltic Beach Hotel & SPA” šefpavāru komandas gastronomiskie meistardarbi!

Restorāni un bāri

Ziema + Svētki

Gadumijas laiks nav iedomājams bez svētkiem, tādēļ aicinām Jūs svinēt! Palutiniet sevi, draugus un ģimeni ar muzikālu piedzīvojumu restorānā „VIEW Restaurant – Seafood & Grill”, kur būsim uzbūruši patiesi slāvisku svētku gaisotni!